+48 501 049 905      +48 22 101 58 81 info@provilogic.pl

Szkolenie PRINCE2 Agile™ Foundation

PRINCE2Agile™ łączy w sobie elastyczność i responsywność zwinnych metod zarządzania projektami z jasno zdefiniowaną strukturą PRINCE2®. PRINCE2Agile™ został stworzony dla tych organizacji i osób, które używają PRINCE2®, ale rozpoznają korzyści z zastosowania metod zwinnych. Dostarcza wskazówek, jak praktycznie zastosować PRINCE2® wraz z Agile, pozwalając korzystać z najlepszych cech obu podejść. Poznając PRINCE2Agile™ zdobywasz wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać zawsze i wszędzie, podnosisz swoje kwalifikacje; dodatkowo zdając na koniec szkolenia egzamin zdobywasz certyfikat, który jest rozpoznawalny i poszukiwany na całym świecie.

PRINCE2Agile™ Foundation jest to szkolenie z podstaw metodyki. Zapoznaje uczestnika z najważniejszymi pojęciami oraz dostarcza ogólnej orientacji z zakresu jej stosowania. Po szkoleniu akredytowanym przeprowadzany jest egzamin umożliwiający uzyskanie certyfikatu PRINCE2Agile™ Foundation, który potwierdza wiedzę i kompetencje posiadacza i otwiera drogę do uczestnictwa w kolejnych szkoleniach w tej metodyce.

W związku z tym, że jest to szkolenie podstawowe, osoby zainteresowane uczestnictwem nie muszą spełniać wygórowanych wymagań. Wskazane jest doświadczenie w obszarze zarządzania projektami oraz znajomość języka angielskiego. Dużym benefitem będzie znajomość metodyki PRINCE2®, a także metodyk zwinnych, jak AgilePM czy Scrum.

Cel szkolenia
Dostarczenie uczestnikom niezbędnej wiedzy do egzaminu PRINCE2Agile™ Foundation, zapoznanie z praktyką stosowania metodyki.

Korzyści dla uczestników
Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą:

  • Mieli szerokie zrozumienie kluczowych koncepcji Agile oraz umiejętności łączenia ich z metodyką PRINCE2®.
  • Mieli szeroko rozpoznawany certyfikat, który potwierdzi umiejętność zastosowania najlepszych praktyk w zarządzaniu projektami.
  • Mogli podejść do egzaminu PRINCE2Agile™ Foundation.

Adresaci szkolenia
Kierownicy projektów, programów, administratorzy w projektach, biura projektów, dyrektorzy IT, zarządzający zmianą w organizacjach.

Program szkolenia

1.      Wprowadzenie

2.      Przegląd / powtórzenie

a.      Metodyka PRINCE2®

b.      Podejście Agile

3.      Łączenie PRINCE2® i Agile

4.      Zachowania Agile a pryncypia PRINCE2®

5.      Agile a tematy PRINCE2®

6.      Agile a procesy PRINCE2®

7.      Obszary szczególnej uwagi

8.      Przygotowanie do egzaminu i egzamin.

Forma zajęć
Szkolenie oprócz teorii uzupełnione jest ćwiczeniami i przykładami ułatwiającymi zrozumienie materiału, ponadto w ramach przygotowania do egzaminu omawiane są przykładowe pytania egzaminacyjne oraz egzamin testowy.

Materiały szkoleniowe
Wydruk materiałów szkoleniowych, materiały do ćwiczeń, egzaminy testowe, dyplom udziału w szkoleniu, materiały biurowe.

Prowadzenie szkolenia
Trener posiadający kompetencje merytoryczne oraz bogate, wieloletnie doświadczenie  praktyczne z umiejętnością przekazywania wiedzy. Z najwyższą starannością, dostosujemy  prowadzenie szkolenia do potrzeb oraz wymagań organizacji.

Warunki uczestnictwa
Brak wymagań.

Czas trwania: 3 dni / 24 h
Zapytaj o cenę:  KONTAKT
Sprawdź termin: TERMINARZ

PRINCE2Agile™, PRINCE2® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone. Swirl logo™ jest znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jego zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PW Consulting Group, posiada status akredytowanego ATO (Accredited Training Organization) & AEO (Accredited Examination Organization), nadaną przez organizację PEOPLECERT.

Share This