Usługi w obszarze zarządzania projektami

Autor: Iwona Kula

Dzisiejsze dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe charakteryzuje wzrost złożoności, konkurencyjności oraz ograniczoności, a to wpływa na ryzykowność przedsięwzięć.  W związku z tym organizacje poszukują nowoczesnych koncepcji zarządzania, które zapewnią im przewagę konkurencyjną i pozwolą osiągnąć sukces na rynku. W tej sytuacji zarządzanie projektami zyskuje na znaczeniu, wcześniej niszowa techniczna dyscyplina, dziś obszar o strategicznym znaczeniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wsparcie w następującym zakresie:

  • Wdrożenia najnowszych standardów, metodyk, narzędzi i technik zarządzania projektami dostosowanych do potrzeb Klienta, w tym kultury organizacyjnej wspierającej pracę projektową. Proponujemy rozwiązania  Agile, tradycyjne, czy hybrydowe;
  • Wdrożenia procesu zarządzania ryzykiem w projektach
  • Wyprowadzania projektów z kryzysu
  • Tworzenia i optymalizacji biur zarządzania projektami (PMO)
  • Tworzenia programów rozwoju zawodowego w obszarze project management

Naszym Klientom zapewniamy unikatowe rozwiązania oparte o praktyczne doświadczenia, które zdobyliśmy prowadząc globalne projekty na całym świecie w różnych sektorach i branżach. Oferujemy kompleksowe usługi współpracując z najlepszymi ekspertami i firmami konsultingowymi w Polsce i na świecie.