Konferencja IREB exploRE 2024-Warszawa

Zapraszamy na niezwykle ciekawą Konferencję IREB® exploRE , która odbędzie się w NYX Hotel w Warszawie, 25 kwietnia 2024 r. w godz. 9:00 – 16:00.

W trakcie Konferencji będą Państwo mogli posłuchać wystąpień nietuzinkowych prelegentów, takich jak Anna Kochanowska, Elena Zhukova, Rainer Grau, Peter Hruschka i wielu innych, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami. Podczas wydarzenia będzie można  spotkać się z naszym ekspertem- Karoliną Zmitrowicz, która pełni wiodącą funkcję w strukturach międzynarodowej organizacji IREB® (International Requirements Engineering Board).

Wydarzenie IREB® exploRE, to  doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania branżowych ekspertów. Prezentacje prowadzone przez wybitnych specjalistów oraz uczestnictwo w dyskusjach, pozwolą Państwu na zdobycie inspiracji, nowych perspektyw, ale też aktualizacji swojej wiedzy, która może być przydatna w codziennej pracy. Dzięki udziałowi w Konferencji możecie Państwo być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami oraz rozwijającymi się kierunkami w branży.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie wydarzenia.
Cena atrakcyjna! Miejsca są ograniczone!

ProviLogic jest partnerem medialnym Konferencji IREB exploRE.
Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu wraz z organizatorami.

Do zobaczenia!