Zastosowanie BPMN i UML w Analizie Biznesowej

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz webinar, który odbędzie się pod hasłem „Zastosowanie BPMN i UML w Analizie Biznesowej”. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do pogłębienia swojej wiedzy na temat modelowania procesów biznesowych oraz systemów, jednych z ważniejszych aspektów w analizie biznesowej.

Podczas webinaru dowiecie się, kiedy warto wykorzystać notację BPMN (Business Process Model and Notation), a kiedy lepiej sprawdzi się UML (Unified Modeling Language). Wyjaśnimy, w  jaki sposób modelowanie wspiera analizę biznesową i projektowanie rozwiązań oraz jakie konkretne korzyści może przynieść organizacji.

Nasi eksperci przedstawią praktyczne przykłady zastosowania obu notacji, omówią korzyści płynące z modelowania oraz wskażą na typowe błędy, które warto unikać podczas tworzenia diagramów.

Podczas prelekcji czekają na Państwa cenne informacje oraz praktyczne wskazówki, które pozwolą lepiej zrozumieć i wykorzystać potencjał zarówno BPMN, jak i UML.

Webinar odbędzie się w dniu 7.09.2023 r. w godz. 18:00-19.00  i zostanie przeprowadzony w formule online.

Aby wziąć udział w naszym webinarze bezkosztowo, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez formularz rejestracyjny.

Ilość miejsc ograniczona!

Gorąco zapraszamy do udziału w wydarzeniu i czekamy na inspirującą wspólną wymianę wiedzy na temat efektywnego wykorzystania BPMN i UML w analizie biznesowej.

*Informujemy, że wydarzenie będzie nagrywane.

  • Nagranie z wydarzenia jest dostępne na naszym kanale YouTube: ProviLogic