Kształtowanie przyszłości: HR i TOP Management 2024

Z największą przyjemnością zapraszamy na nasz nadchodzący webinar z moderowaną dyskusją. To arcyciekawe wydarzenie, dostarczy cennej wiedzy, zapewni nie tylko nowe perspektywy, ale także inspirację do działania w zakresie skutecznych wdrożeń kompetencji w organizacji.

Webinar jest poświęcony tematowi:

Kształtowanie przyszłości: HR i TOP Management 2024

Wyzwania mogą się trochę różnić w zależności od branży, lokalizacji i specyfiki organizacji, ale jest kilka obszarów, na których menedżerowie i pracownicy działów HR będą musieli się skupić, aby efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi i przyczyniać się do sukcesu organizacji w 2024 roku.

Wzajemna współpraca Menedżerów i HR jest kluczowym elementem każdego skutecznego projektu wdrożeniowego. Efektywna komunikacja i relacje na wszystkich płaszczyznach w organizacji pomagają zminimalizować ryzyko, uniknąć konfliktów oraz zapewnić sukces różnych projektów na wielu płaszczyznach, w tym finansowej i społecznej.

Podczas prelekcji naszych ekspertów dowiecie się Państwo, jak rozwiązywać typowe problemy w tym zakresie, jak budować trwałe podejście do zmian w spojrzeniu na swoje kompetencje i jak wprowadzać działania w podejściu do współpracy ze wszystkimi interesariuszami w organizacji.

Odpowiednie postawy są kluczowe dla menedżerów i dla HR-ów w nowoczesnym środowisku biznesowym, które charakteryzuje się szybkimi zmianami, wysoką konkurencją oraz rosnącymi oczekiwaniami ze strony pracowników i interesariuszy. Wdrażając te postawy, menedżerowie mogą efektywnie zarządzać zespołami przy wsparciu HR i przyczyniać się do sukcesu organizacji.

Agenda webinaru:

  • H2H. Postawy Human to Human. Jak ma się transformować kadra menedżerska? Jak HR może inspirować menedżerów do szybkiej transformacji kompetencji? Menedżer prowadzi-przewodzi czy jest prowadzony? Jak współczesny menedżer może korzystać ze wsparcia AI?
  • DIALOG. Komunikacja inkluzywna w czasach 4.0. Jak to realnie wdrożyć na różnych poziomach w organizacji z uważnością na wyzwania pracowników z pokoleń X, Y i Z? Siła wartości i talentów.
  • POSTAWY. Jak szybko i trwale rozwijać kluczowe postawy; empatia i zrozumienie, zdolność do delegowania i wspierania, otwartość na zmiany i elastyczność, innowacyjność i kreatywność, transparentność i autentyczność, budowanie relacji i motywowania, zarządzanie czasem i priorytetami.
  • KASKADA. Na czym polega skuteczność tzw. kaskady efektywnego wdrożenia kompetencji – przykłady realnych projektów wdrożeniowych, DROGA od „powstania komitetu sterującego do efektywnego wdrożenia.”

Webinar odbędzie się w dniu 5 marca 2024 r. od godz. 18:00 do 19.00  i zostanie przeprowadzony w formule online.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się bezpłatnie.

Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona!.

*Informujemy, że wydarzenie będzie nagrywane.

Gorąco zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Liczymy na aktywne uczestnictwo i inspirującą dyskusję oraz wspólną wymianę wiedzy na temat współpracy na linii HR – Kadra Menedżerska.

  • Nagranie z wydarzenia jest dostępne na naszym kanale YouTube: ProviLogic