+48 501 049 905      +48 22 101 58 81 info@provilogic.pl

BUSINESS BRUNCH

SELF-SERVICE PASSWORD MANAGEMENT, CZYLI MIĘDZY BEZPIECZEŃSTWEM A EFEKTYWNOŚCIĄ

11 kwietnia 2019 r., godz. 10:00 – 13:00, Centrum Konferencyjne Kopernika, ul. Kopernika 30, Warszawa.

Program wydarzenia

Każda osoba zarządzająca organizacją Service Desk, nadzorująca ją lub prowadząca audyt efektywności wsparcia użytkowników wie, że ponad 25% zgłoszeń od użytkowników dotyczy ich problemów z hasłem. To intuicyjne wrażenie potwierdzają wnioski zawarte w raporcie „Password Management On The Service Desk”, który został opracowany i wydany przez Service Desk Institute (SDI) we współpracy z duńską firmą FastPassCorp.

Zgodnie z tym raportem większość wdrożeń narzędzi do samoobsługowego restartowania haseł kończy się niepowodzeniem, a tylko 18% z nich uznaje zwrot z inwestycji przekraczający 70%. Równocześnie tylko w 9% organizacji korzystających z takich narzędzi ponad 60% problemów jest samodzielnie rozwiązywana przez użytkowników. W znacznej większości organizacji użytkownicy rozwiązują sami mniej niż 40% problemów.

Organizowane przez nas wydarzenie będzie płaszczyzną, na której w klimacie business brunchu można będzie podzielić się wątpliwościami, podyskutować i wspólnie poszukać odpowiedzi na pytania:

  • czy w tym kontekście warto inwestować w rozwiązania tej klasy?
  • jakie znaczenie mają takie rozwiązania dla bezpieczeństwa informacji?
  • jak przeprowadzić wdrożenie, aby zapewnić sobie sukces?

Na spotkanie zapraszamy Gości Specjalnych – osoby, które najprawdopodobniej nie znają odpowiedzi na wszystkie pytania, ale posiadają duże doświadczenie i chcą się nim podzielić.

W trakcie spotkania na temat Self-Service Password Management, czyli między bezpieczeństwem a efektywnością będziemy omawiali zagadnienia:

  • wpływ automatyzacji procesów Service Desk na efektywność wsparcia użytkowników;
  • rozwiązania do samodzielnej zmiany haseł w kontekście bezpieczeństwa informacji;
  • przekonanie użytkowników do korzystania z wdrożonego rozwiązania;
  • zwrot z inwestycji w rozwiązania klasy Self-Service Password Management.

 

Goście specjalni

Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy Gości Specjalnych:

Michał Brodowski

Michał Brodowski

Kierownik Zespołu, Departament Wsparcia Użytkownika PKO BP SA

Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarzadzaniu obszarem IT w instytucji finansowej. Specjalizuje się w obszarach zarządzania usługami, procesami wsparcia, monitorowaniem jakości świadczonych usług. Zarządza organizacjami o rozproszonej strukturze organizacyjnej. Nadzoruje wdrożenia związane z automatyzacją i robotyzacją procesów wsparcia IT.

Artur Sygnatowicz

Artur Sygnatowicz

Niezależny Ekspert

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem, doradzający w obszarze projektów związanych z zarządzaniem usługami IT (ITSM) oraz dotyczących bezpieczeństwa informacji. Posiada bogatą praktykę zawodową w tworzeniu i realizacji strategii działania przedsiębiorstw, zarządzania organizacją IT oraz w doradztwie biznesowym dla firm. Wiodący Audytor systemów ISO/IEC 27001, ISO/IEC 20000, ITIL® Expert oraz certyfikowany Audytor HDI®. Certyfikowany Trener oraz coach standardu zarządzania wiedzą Knowledge-Centered Service. Certyfikowany trener szkoleń HDI®. Jest aktywnym członkiem wielu branżowych stowarzyszeń, m.in. takich jak: HDI® International Certification Standards Committee, The Information Systems Audit and Control Association (ISACA Poland). Założyciel Help Desk Institute w Polsce.

Dariusz Szuszkiewicz

Dariusz Szuszkiewicz

Business Development Manager Eastern Europe, FastPassCorp

Manager z 18-letnim doświadczeniem w branży IT. Od kliku lat swoje działania koncentruje na wspieraniu firm w zakresie cyfrowej transformacji oraz w ochronie ich krytycznych zasobów przed cyberprzestępcami wprowadzając na polski rynek zaawansowane rozwiązania technologiczne z obszaru bezpieczeństwa IT.

Koordynator merytoryczny

Krzysztof Tomkiewicz

Krzysztof Tomkiewicz

Partner ProviLogic

Współfundator i pierwszy prezes Zarządu Fundacji Governica, ekspert zarządzania, organizator i autor programów ponad 250 konferencji, seminariów i mniejszych wydarzeń. Krzysztof jest współautorem koncepcji BizDevOps, autorem artykułów i prelegentem na wielu konferencjach. Prowadzi autorskie szkolenia i warsztaty oraz doradza firmom w obszarze zarządzania IT oraz dopasowania IT- Biznes.

Partnerzy wydarzenia

Mecenasem wydarzenia jest FastPassCorp.

Firma FastPassCorp zajmuje się samoobsługą haseł w dużych organizacjach. Dostarczane rozwiązanie ułatwia użytkownikom samoobsługę haseł, jest łatwe do wdrożenia i nie jest trudno uzasadnić jego zakup. Użytkownicy końcowi FastPass mogą zresetować zapomniane i zablokowane hasła w portalu samoobsługowym, nawet jeśli komputer jest zablokowany z powodu zapomnianego hasła. FastPass Password Manager jest dostarczane jako rozwiązanie lokalne lub usługa w chmurze. Więcej informacji na stronie www.fastpasscorp.com.

 

Formuła wydarzenia i Uczestnicy

Spotkanie ma formę biznesowego brunchu, na którym spotykają się osoby zainteresowane tematem, aby posłuchać dyskusji, ale również wziąć w niej aktywny udział. Dyskusja toczy się przede wszystkim między zaproszonymi Gośćmi Specjalnymi, jednak zachęcamy Uczestników nie tylko do zadawania pytań, ale również komentarzy i dłuższych wypowiedzi.

Spotkanie dedykowane jest dyrektorom departamentów wsparcia użytkowników i kierownikom działów Help Desk oraz Service Desk. Spodziewamy się, że w spotkaniu będzie uczestniczyło około 60 osób.

Informacja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce wydarzenia.
Rejestracji można dokonać za pomocą poniższego elektronicznego formularza do dnia 10 kwietnia 2019 r.

Rejestracja na wydarzenie nie jest tożsama z prawem do uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do kwalifikacji zgłoszeń i ograniczenia wstępu na wydarzenie przedstawicielom wybranych podmiotów, a w szczególności konkurencyjnym wobec organizatora i jego Partnerów.
Po zakwalifikowaniu, zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą e-mail na 3 dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Formularz zgłoszeniowy

Ochrona danych osobowych

Zgody dobrowolne

4 + 13 =

ProviLogic Business Brunch

Share This